Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/varze/domains/2varzeshi.ir/public_html/wp-content/themes/ARAD-child/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/2varzeshi.ir/:/tmp/) in /www/wwwroot/2varzeshi.ir/wp-content/themes/ARAD/themeoptions/includes/ot-functions.php on line 236
قیمت خرید انواع میز پینگ پنگ ارزان آپارتمانی دست دوم تاشو

قیمت خرید انواع میز پینگ پنگ ارزان آپارتمانی دست دوم تاشو

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع میز پینگ پنگ ارزانمیز پینگ پنگ تاشو چه مدل از میز های تنیس می باشد؟انواع میز پینگ پنگ تاشومیز پینگ پنگ پایه تاشو ( بدون چرخ )میز پینگ پنگ تاشو چرخدارمیز پینگ پنگ صفحه تاشومیز پینگ پنگ چمدانیقیمت میز پینگ پنگ تاشو چقدر است؟ارزان ترین میز پینگ پنگ تاشو کدام است؟فروشگاه میز پینگ پنگ تاشوبهترین مارک میز پینگ پنگ در بازار کدام است؟پخش عمده میز پینگ پنگ در بازار ایران چگونه است؟میز پینگ پنگ درجه یک را انتخاب کنید.مدل های میز پینگ پنگ ارزانمرکز تولید و فروش میز پینگ پنگ در ایرانمیز پینگ پنگ آپارتمانی را بر اساس فضا خریداری کنیدبهترین مدل میز پینگ پنگ آپارتمانی در خرید از تولیدی

میز پینگ پنگ ارزان در مدل های تاشو و آپارتمانی متفاوت می باشد. قیمت خرید انواع میز پینگ پنگ بر اساس نو و دست دوک بودن این محصول مشخص می شود. به همین منظور بزرگترین شرکت های تولید کننده با بهترین مارک موجود ، مرغوب ترین ها را برای مشتریان در بازار ایران به همراه خواهند داشت. میز پینگ پنگ نمونه های بسیار متنوعی در بازار ایران دارد. مدل های بسیار خاصی از انواع میز پینگ پنگ در بازار ایران با قیمت های ویژه ای برای مشتریان و مصرف کنندگان ارائه می شود. بررسی مدل ها و طرح های تولید شده میز پینگ پنگ در بازار ایران باعث می شود تا خرید این محصول با قیمت های مناسب تر صورت گیرد و این کار ارزش بسیار زیادی برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت:

انواع میز پینگ پنگ ارزان

مدل های بسیار زیاد و متنوعی از انواع میز پینگ پنگ در بازار ایران تولید و عرضه شده است. برای شناخت بیشتر از این مدل ها نام برده می شود:

 • میز پینگ پنگ آپارتمانی
 • میز پینگ پنگ باشگاهی
 • میز پینگ پنگ تاشو
 • میز پینگ پنگ دست دوم
 • میز پینگ پنگ شیشه ای
 • میز پینگ پنگ ام دی اف
 • میز پینگ پنگ کشویی
 • میز پینگ پنگ خانگی
 • میز پینگ پنگ مسابقاتی
 • میز پینگ پنگ حرفه ای
 • میز پینگ پنگ پارکی

این مدل ها را می توان به سادگی در باازر ایران تهیه کرد.

میز پینگ پنگ ارزان

میز پینگ پنگ تاشو چه مدل از میز های تنیس می باشد؟

در بازار تولید و عرضه انواع میز پینگ پنگ در سراسر جهان ۲ نمونه میز پینگ پنگ تاشو وجود دارد. شناخت بیشتر این میز ها به مشتریان این امکان را می دهد که بهترین نمونه های موجود از آن را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند. در این راستا شرکت سیناراد اسپورت که یکی از بزرگترین شرکت های تولید و عرضه انواع میز های تنیس در سراسر ایران می باشد، توانسته است این نمونه ها را برای مشتریان خود معرفی و عرضه نماید.

میز پینگ پنگ تاشو ارزان

انواع میز پینگ پنگ تاشو

تنوع مدل های میز های تنیس بسیار گسترده می باشد. این گستردگی باعث می شود تا مشتریان بتوانند انتخاب های بسیار خوبی داشته باشند. همچنین در محیط های بازی و یا خانه ها و باشگاه ها می توان از این تنوع استفاده بسیار زیادی کرد. در این خصوص معرفی آن ها می تواند به روش زیر انجام شود:

 1. میز پینگ پنگ پایه تاشو ( بدون چرخ )
 2. میز پینگ پنگ تاشو چرخدار
 3. میز پینگ پنگ صفحه تاشو
 4. میز پینگ پنگ چمدانی

این مدل از میز های پینگ پنگ را جداگانه معرفی خواهیم کرد.

میز پینگ پنگ پایه تاشو ( بدون چرخ )

این نمونه از میز های پینگ پنگ پایه های مخصوص تاشو دارند که بیشتر از آن ها در فضای خانه ها و یا مدارس استفاده می شود. این نمونه از میز های تنیس چرخ ندارند. نبود چرخ برای آن ها به معنی کاهش قیمت خرید و فروش می باشد. اما این ویژگی باعث می شود تا در زمان حمل این میز ها کمی سختی برای کاربران ایجاد شود. به همین دلیل از این میز ها بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که نیاز به یک میز پینگ پنگ ثابت آپارتمانی یا باشگاهی باشد.

میز پینگ پنگ تاشو بدون چرخ

میز پینگ پنگ تاشو چرخدار

وجود ۴ ، ۶ و یا ۸ چرخ مخصوص بیمارستانی با رنگ های خاص و کیفیت بسیار زیاد، این مدل از میز های پینگ پنگ را از سایر مدل ها متمایز می کند. این نمونه از میز های پینگ پنگ به سادگی جمع شده و در کناری قرار می گیرند. همچنین حمل و نقل این نمونه از میز های تنیس در محیط های خانه یا باشگاه بسیار ساده می باشد. وجود این چرخ ها می تواند بهترین بازخورد را برای این محصول در بازار خرید و فروش میز پینگ پنگ به همراه داشته باشد.

میز پینگ پنگ تاشو چرخدار

میز پینگ پنگ صفحه تاشو

صفحات تاشو میز پینگ پنگ، این یکی از خواسته های کاربران و مصرف کنندگان میز پینگ پنگ در بازار بسیاری از کشور ها می باشد. صفحات تاشو میز پینگ پنگ به شما اجازه می دهد که در زمان نبود حریف مناسب برای بازی، یک طرف میز را به صورت ایستاده نگه داشته و از آن به عنوان یک حریف حرفه ای استفاده کنید. این میز ها با داشتن یراق آلات مخصوص کیفیت بازی را برای خریداران بیشتر کرده اند.

میز پینگ پنگ ام دی اف

میز پینگ پنگ چمدانی

نمونه های قدیمی میز های پینگ پنگ تاشو عرضه شده در بازار، میز های پینگ پنگ چمدانی بودند. این میز ها پس از بازی به صورت یک چمدان قابل حمل جمع شده و به سادگی می شد آن ها را حمل کرد. اما اغلب این میز ها استاندارد نبودن و ابعاد مناسبی نداشتند. همچنین خرابی بسیار زیاد آن ها باعث شده تا شرکت های عرضه کننده علاقه ای به فروش این محصولات نداشته باشند. توصیه اکید بسیاری از متخصصان خرید و فروش میز پینگ پنگ در بازار جهان بر این است که تا جایی که ممکن است از خرید این میز ها خودداری کنید.

میز پینگ پنگ چمدانی

قیمت میز پینگ پنگ تاشو چقدر است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت هیچ تفاوت چشمگیری بین قیمت های میز پینگ پنگ تاشو و نمونه های ثابت وجود ندارد. اما وجود بهترین نمونه های میز پینگ پنگ تاشو با تنوع قیمت در بازار ایران امری ساده است. تفاوت قیمت های خرید و فروش این محصولات بیشتر به نوع مدل ها و ابزار استفاده شده در تولید این میز ها مربوط می شود. قیمت های این میز ها در بازار بین ۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. اما در زمان خرید بهتر است از مدیران فروش ما قیمت های روز این محصول را جویا شوید. از بخش هایی که در قیمت گذاری این محصولات تاثیر بسیار زیادی دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پایه های فلزی
 • پیچ های مخصوص
 • گیره های ویژه
 • چرخ های مخصوص
 • قفل های مخصوص
 • بوش های ویژه
 • مهره های دو طرفه
 • پروفیل های باکیفیت

این موارد در انواع میز های پینگ پنگ تفاوت بسیار زیادی دارد. این کار باعث می شود خریداران بتوانند به سادگی نمونه های مختلفی از این محصول را در دسترس داشته باشند.

قیمت میز پینگ پنگ تاشو ارزان

ارزان ترین میز پینگ پنگ تاشو کدام است؟

قبل از معرفی این محصول باید به این مورد اشاره کرد که ارزان بودن این نمونه از میز پینگ پنگ به معنی بی کیفیت بودن آن نمی باشد. در این خصوص اکثر میز های تاشو ارزان قیمت از صفحات ملامینه به جای صفحات ام دی اف بهره می برند. در این خصوص می توان این محصولات را با قیمت های بسیار ارزان تری برای مصارف زیر تهیه کرد:

 • استفاده در خانه ها
 • استفاده در باشگاه ها
 • استفاده در کلوپ های بازی کوچک
 • استفاده در مدارس
 • استفاده در محیط های بازی
 • استفاده در شهربازی ها

ارزان ترین میز پینگ پنگ تاشو بیشتر برای خریدارانی طراحی شده که بودجه محدود تری را برای خرید این محصول اختصاص داده اند. این کار می تواند قدرت انتخاب را در سراسر شهر های ایران و بین مصرف کنندگان حرفه ای و نیمه حرفه ای افزایش دهد. در این باره باید با مربیان حرفه ای پینگ پنگ و یا مدیران فروش ما مشاوره داشت.

ارزان ترین میز پینگ پنگ

فروشگاه میز پینگ پنگ تاشو

خرید میز پینگ پنگ تاشو از فروشگاه میز پینگ پنگ می تواند یکی از ساده ترین مسیر های موجود برای خریداران باشد. اما تنوع موجود در فروشگاه ها به نسبت ارتباط مستقیم خریداران با تولید کننده این محصول بسیار کمتر است. در این خصوص همیشه از طریق فروشگاه ها با تولیدی های میز پینگ پنگ ارتباط برقرار کنید و جدید ترین کاتالوگ محصولات را از مدیران فروش این شرکت تهیه کنید. در این روش شما می توانید به سادگی نمونه های بسیار ساده و جذابی از این محصولات را با قیمت های ویژه ای تهیه کنید.

فروشگاه میز پینگ پنگ ارزان

بهترین مارک میز پینگ پنگ در بازار کدام است؟

مدل های بسیار زیادی در بازار تولید و خرید و فروش انواع میز پینگ پنگ در سراسر جهان وجود دارد. نمونه هایی که حتی از ایران به سایر کشور های مصرف کننده صادر می شود. درست است. برخی از مدل های میز های پینگ پنگ ایرانی به عنوان پر فروش ترین نمونه های میز پینگ پنگ صادراتی در بازار های سراسر جهان عرضه می شود. این موضوع باعث شده تا بسیاری از مشتریان خارجی شناخت خوبی از این محصولات داشته باشند. پس بهتر است مصرف کنندگان داخلی ایران نیز بتوانند شناخت خوبی از برند های این محصولات داشته باشند. به برخی از برند های پر فروش این محصول اشاره می کنیم:

 • میز پینگ پنگ سیناراد اسپورت
 • میز پینگ پنگ باترفلای
 • میز پینگ پنگ استیگا
 • میز پینگ پنگ دانلوپ
 • میز پینگ پنگ جولا
 • میز پینگ پنگ کیلرسپین
 • میز پینگ پنگ کاتلر

هرکدام از این نمونه ها برای مصارف خاصی تولید شده و به بازار فروش میز پینگ پنگ ارائه می شوند.

برند های میز پینگ پنگ

پخش عمده میز پینگ پنگ در بازار ایران چگونه است؟

بازار ایران یکی از بازار های قوی در بخش خرید و فروش بهترین نمونه های میز پینگ پنگ می باشد. این محصول می تواند جایگاه بسیار زیادی در درون و بیرون از این بازار داشته باشد. همین امر سبب شده تا موضوع پخش عمده میز پینگ پنگ یکی از مهم ترین دغدغه های فروشگاه داران در بازار ایران باشد. به همین دلیل شرکت تولید کننده میز های تنیس با روش جدیدی در بخش خرید و فروش خود توانسته است بهترین نتیجه را برای خریداران و مشتریان به همراه داشته باشد. این شرکت از طریق مسیر پخش عمده جدید ترین و بهترین مدل های میز پینگ پنگ رقابت بسیار سنگینی را در تنوع محصولات و قیمت های این محصولات ایجاد کرده است. همین امر می تواند بهترین نتیجه را هم برای مراکز فروش میز پینگ پنگ و هم برای خریداران جزئی این محصولات به دنبال داشته باشد.

ارسال میز پینگ پنگ برای مشتری
ارسال میز پینگ پنگ برای مشتری توسط شرکت سیناراد اسپورت

میز پینگ پنگ درجه یک را انتخاب کنید.

با توجه به مطالب گفته شده برای تمامی خوانندگان مشخص شده است که بهترین نمونه میز پینگ پنگ عرضه شده در بازار میز پینگ پنگ درجه یک می باشد. اگر قصد خرید یک میز پینگ پنگ باکیفیت در بازار را دارید، بهتر است از مشاوره های ارائه شده شرکت سیناراد اسپورت در این بخش استفاده کنید و بهترین نمونه های موجود از این محصولات را تهیه کنید. این کار می تواند در روند خرید انواع میز پینگ پنگ برای مشتریان نتیجه های بهتری را به همراه داشته باشد. میز پینگ پنگ درجه بندی شده به خریداران امکان انتخاب یک کالا بر اساس قدرت خرید، سلیقه، نیاز، نوع مصرف و بسیاری از موارد دیگر را به مشتریان می دهد. درجه بندی میز های تولید شده بر اساس شناخت این محصولات و همچنین سابقه کاری و خروجی مناسب این محصولات در بازار انجام می شود.

در این بخش شرکت سیناراد اسپورت سعی کرده تا میز های تنیس درجه یک خود را برای مشتریان ارائه کند و بازدهی بیشتری را برای خریداران به همراه داشته باشد. این کار می تواند روند خرید و فروش این محصولات را سریع تر کرده و سادگی را در زمان خرید برای مشتریان به دنبال داشته باشد. از این رو بهتر است از طریق ارتباط با تیم فروش سیناراد اسپورت در ایران نمونه های بسیار خوبی از این محصول را تهیه کرد. قبل از خرید از ما کاتالوگ میز های پینگ پنگ را تهیه کنید. انتخاب از طریق کاتالوگ بسیار ساده تر و راحت تر می باشد. به همین دلیل سعی کنید همیشه به روز ترین کاتالوگ این شرکت را از مدیران فروش میز پینگ پنگ درخواست کنید.

میز پینگ پنگ درجه یک

مدل های میز پینگ پنگ ارزان

میز پینگ پنگ ارزان قیمت تنوع بالایی دارد، اما ارزان بودن این محصول به دلیل بی کیفیتی آن نمی باشد. دلیل ارزان بودن انواع میز پینگ پنگ در بازار خرید و فروش ایران در موارد زیر مشخص شده است:

 • استفاده از مواد اولیه درجه یک
 • خرید مستقیم از تولیدی
 • خرید عمده میز پینگ پنگ

تمامی موارد بالا در انتخاب یک میز پینگ پنگ درجه یک اهمیت بسیار بالایی دارد.

میز پینگ پنگ ارزان

مرکز تولید و فروش میز پینگ پنگ در ایران

معتبر ترین تولیدی و شرکت عرضه کننده انواع میز پینگ پنگ در بازار ایران توانسته است بهترین نمونه های موجود از این محصولات را برای مشتریان ارائه نماید. فاصله شما تا دریافت کاتالوگ ها و لیست قیمت میز پینگ پنگ و خرید آن در سراسر ایران تنها یک تماس تلفنی با این شرکت می باشد. برای خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

میز پینگ پنگ آپارتمانی را بر اساس فضا خریداری کنید

میز پینگ پنگ آپارتمانی را بر اساس فضا خریداری کنید

فضای مورد نیاز برای خرید یک میز ورزشی یکی از مهم ترین نکاتی است که هر مشتری می تواند برای بحث خرید و فروش خود مد نظر قرار دهد. در حوزه تولید میز های ورزشی نظیر انواع میز پینگ پنگ باید این موضوع را در نظر داشت که مشتریان چه فضایی را برای استفاده از این محصول مورد نظر قرار داده اند. به همین دلیل باید در یک فضا استاندارد های زیر وجود داشته باشد:

 • کف زمین باید صاف و یکدست باشد
 • ابعاد مناسب میز در فضا حضور پیدا کند
 • محیط برای قرار دادن سایر وسایل جای کافی را داشته باشد
 • نصب میز به سادگی در محیط مصرف کننده انجام شود
 • جای مانور و حرکت در فضا وجود داشته باشد
 • مزاحمت برای مصرف کننده ایجاد نشود

شاید شما بگویید این موارد به خریدار بستگی دارد. اما باید در نظر داشته باشید که این موارد در تولید یک میز پینگ پنگ درجه یک می تواند تغییرات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. در این بین تولیدی اصلی این موارد را به جد در کار تولید قرار خواهد داد.میزهای پینگ پنگ ضد آب در بازار ایران به عنوان یکی از خاص ترین نمونه های میز پینگ پنگ می باشد.

بهترین مدل میز پینگ پنگ آپارتمانی در خرید از تولیدی

بهترین مدل میز پینگ پنگ آپارتمانی در خرید از تولیدی

شرکت تولیدی سیناراد اسپرت خرید از تولیدی را برای تمامی مشتریان به سادگی فراهم کرده است. این شرکت توانسته است مدل های ویژه ای از مرغوب ترین نمونه های میز پینگ پنگ آپارتمانی و خانگی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. فروش مستقیم از طریق این کارخانه باعث شده تا تمامی خریداران در بازار های روز ایران بتوانند بهترین مدل های موجود را با قیمت های مناسب در اختیار داشته باشند. در این حوزه این شرکت تولیدی مدل های زیر را برای تمامی خریداران عرضه کرده است:

 • میز پینگ پنگ باشگاهی ۴ چرخ
 • میز پینگ پنگ خانگی ۴ چرخ
 • میز پینگ پنگ آپارتمانی ۴ چرخ
 • میز پینگ پنگ کشاب کوچک
 • میز پینگ پنگ کشاب بزرگ
 • میز پینگ پنگ ضد خش
 • میز پینگ پنگ ملامین
 • میز پینگ پنگ ام دی اف
 • میز پینگ پنگ تاشو

این نمونه از بهترین طرح های میز پینگ پنگ در بورس تولید و خرید و فروش خود توانسته است نظر بسیاری از مشتریان و خریداران را به سادگی به خود جلب کند. در این بین معتبر ترین شرکت تولید کننده توانسته است بر اساس نیاز مشتریان خود بهترین مدل های موجود را با شرایط ویژه ای در اختیار آن ها قرار دهد. با ما همراه شوید و بهترین مدل های موجود از انواع میز پینگ پنگ را در اختیار داشته باشید.میز پینگ پنگ جمع شو استانداردیکی از پر طرفدارترین میز ها دربین خریداران می باشد.

راهنمای خرید میز های ورزشی

راهنمای خرید میز های ورزشی در بازار ایران
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید میز های ورزشی کافی است با تیم فروش این شرکت تولیدی بازرگانی تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنید.
مدیر فروش : مهندس علی شعبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

تماس با سیناراد اسپورت

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile icon شماره موبایل: 09120035849
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: [email protected]
telegram icon تلگرام مدیر فروش: [email protected]
whatsapp icon واتس اپ: 09120035849
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: [email protected]
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید